A
A
C

15 medali w Powiatowej Indywidualnej lidze LA

15 medali w Powiatowej Indywidualnej lidze LA

W dniu 05.06.2019 r. na stadionie MOSIR w  Oświęcimiu odbyła się Powiatowa Indywidualna Liga LA w kategorii dziewcząt i chłopców. Zarówno dziewczęta jak i chłopcy  uzyskali wyniki kwalifikujące ich do startu w Mistrzostwach Małopolski, które odbędą się na stadionie AWF w Krakowie.

Lista uczestników zawodów w kategorii chłopców i najlepsze wyniki:

100m

  1. Łaszczak Hubert   III BC
  2. Mrowiec Szymon I s          – III miejsce
  3. Żurek Filip I T

200m

  1. Sienkiewicz Maciej II D      – II miejsce

1500m

  1. Kasperek Dawid I T        –  II miejsce

Sztafeta 4x100m     –       II  miejsce

  1. Mrowiec Szymon I s
  2. Łaszczak Hubert III  BC
  3. Sienkiewicz Maciej II  D
  4. Żurek Filip I T

Skok w dal

  1. Dwornik Szymon III  T          –    II  miejsce

Pchnięcie kulą (6,25 kg)

  1. Dudek Artur II w     – I miejsce
  2. Wnęk Wojciech II T
  3. Łanucha Michał I T      – III miejsce
  4. Kegel Jakub I s
  5. Suski Konrad II D
  6. Wróbel Łukasz I T

Rzut oszczepem (800 g)

  1. Suski Konrad II D      – III miejsce
  2. Dudek Artur II w
  3. Wnęk Wojciech II T

 Lista uczestników zawodów w kategorii dziewcząt i najlepsze wyniki:

100m

  1. Niedziela Angelika     IIIgc
  2. Struzik Lidia    II s

200m

  1. Gieruszczak Sabina II hr   – III miejsce
  2. Matusiak Patrycja       III gc
  3. Wiercimak Dagmara II hr

400 m

  1. Zielińska Weronika    II D        – III  miejsce

800m

  1. Jóźwin Karina II s         – I miejsce
  2. Ciszewska Julia II s- II miejsce

Sztafeta 4x100m    –    III  miejsce

  1. Gieruszczak Sabina    II hr
  2. Struzik Lidia      II s
  3. Niedziela Angelika III gc
  4. Wiercimak Dagmara II hr

Pchnięcie kulą (4 kg)

  1. Kos Martyna                II s       – I miejsce
  2. Moskal Kamila II s      – II miejsce
  3. Duraj Zuzanna II D      – III miejsce
  4. Kierczak Karolina I s

Skok w dal

  1. Matura Sabina I s           – III miejsce

Rzut oszczepem (600g)

  1. Kierczak Karolina      I s            – III miejsce

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy osiągniętych wysokich miejsc.

Opiekunem grupy chłopców była pani Alicja Jurzak.

Opiekunem grupy dziewcząt była pani Ewa Kos.

 

Kategoria: Aktualności, Sport Data opublikowania: 6 czerwca 2019 16:03