A
A
C

6000 zł stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych z przedmiotów zawodowych

6000 zł stypendium dla uczniów szczególnie uzdolnionych z przedmiotów zawodowych

W dniu 27.11.2018 trzech najlepszych uczniów Powiatowego Zespołu nr 10 Szkół Mechaniczno-Elektrycznych im. Mikołaja Kopernika w Kętach kształcących się w zawodach branży elektryczno-elektronicznej oraz trzech najlepszych uczniów kształcących się w zawodach branży turystyczno-gastronomicznej z rąk Dyrektora Szkoły Ilony Kuli odebrało decyzję o przyznaniu stypendium dla uczniów/uczennic szczególnie uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych.

 

Środki na stypendium w wysokości 6 000 zł dla każdego z uczniów pochodzą z projektów „Utworzenie i rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych branży elektryczno-elektronicznej Powiatu Oświęcimskiego” oraz „Utworzenie i rozwój Centrum Kompetencji Zawodowych branży turystyczno-gastronomicznej Powiatu Oświęcimskiego” realizowanych w ramach regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Kolejne stypendia dla uczniów uzdolnionych w zakresie przedmiotów zawodowych w branży elektryczno-elektronicznej i branży turystyczno-gastronomicznej zostaną przyznane w I semestrze roku szkolnego 2019/2020.

Kategoria: Aktualności Data opublikowania: 28 listopada 2018 16:29