A
A
C

Kolejny sezon lekkoatletyczny w „Koperniku”otwarty

Kolejny sezon lekkoatletyczny w „Koperniku”otwarty

W dniu 26.09.2018 r na stadionie MOSIR w Oświęcimiu, odbyła się Licealiada Szkolna  Liga Lekkoatletyczna w kategorii dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt zajęła II miejsce z punktacją 352, drużyna chłopców uzyskała 697 punktów, zdobywając  III miejsce.

Opiekunem grupy dziewcząt była pani Ewa Kos, opiekunem grupy chłopców była pani Alicja Jurzak.

Lista uczestników zawodów w kategorii dziewcząt:

sztafeta 4x100m

Olbrzymek Dominika                  kl. I HC

Wiercimak Dagmara                    kl. II hr

Nycz Kamila                                kl. III DH

Chwierut Wiktoria                       kl. III DH

100m

Olbrzymek Dominika                  kl. I HC

Wiercimak Dagmara                    kl. II hr

200 m

Chwierut Wiktoria                       kl. III DH

400m

Kliś Kamila                                kl. II D

800m

Matura Sabina                            kl. I s

Zielińska Weronika                    kl. II D

skok w dal

Nycz Kamila                              kl. III DH

pchnięcie kulą

Duraj Zuzanna                            kl. II D

Kierczak Karolina                      kl. I s

Moskal Kamila                           kl. II s

Lista uczestników zawodów w kategorii chłopców:

sztafeta 4x100m

Łaszczak Hubert                      kl. III BC

Grabowski Dawid                    kl. II w

Mrowiec Szymon                     kl. I s

Maj Arkadiusz                          kl. II w

100m 

Adamek Piotr                           kl. I HC

Łaszczak Hubert                      kl. III BC

Szyszka Konrad                       kl. I HC

Urbanowski Kamil                   kl. II T

Maj Arkadiusz                         kl. II w

200 m

Grabowski Dawid                     kl. II w

Miłoń Dawid                             kl. I HC

Pawełkiewicz Grzegorz            kl. I HC

400m

Gałuszka Kacper                      kl. I HC

Janas Mateusz                           kl. II BC

800 m

Kasperek Dawid                       kl. I T

1500m

Wawro Albert                           kl. III s

Paździor Jakub                          kl. III gc

skok w dal

Dwornik Szymon                      kl. III T

Mrowiec Szymon                      kl. I s

Zakrzewski Kamil                     kl. II T

pchnięcie kulą

Dudek Artur                         kl. II w

Kegel Jakub                         kl. I s

Wnęk Wojciech                   kl. II T

Gratulujemy wszystkim uzyskanych wyników sportowych!

Kategoria: Aktualności Data opublikowania: 16 października 2018 19:44