A
A

Pobierowo-Wybrzeże Zachodnie.

Pobierowo-Wybrzeże Zachodnie.

13 kwietnia 2024 r. Koło Turystyczne „20-stka”rozpoczęło kolejną wyprawę morską, o świcie, pociągiem, w oczekiwaniu na niezwykłe przygody.

14 kwietnia, wędrując brzegiem morza, podziwialiśmy piękno nadmorskich miejscowości, odwiedzając malowniczy Rewal i historyczny Trzęsacz. Spacerując po piachu, wdychając jod, nasze serca przepełniały radość i zachwyt nad tym, co mogliśmy zobaczyć.

15 kwietnia kontynuowaliśmy naszą przygodę, tym razem na rowerach, aby jeszcze lepiej poznać uroki tego regionu. Odkrywaliśmy urocze Niechorze, zgłębialiśmy tajemnice Muzeum Rybołówstwa oraz podziwialiśmy majestatyczną latarnię morską, która strzegła bezpieczeństwa marynarzy na bałtyckich wodach.

16 kwietnia, mimo kapryśnej pogody, nasze humory dopisywały. Integracyjne zajęcia i wspólna aktywność : gra w mafię czy wspólne gotowanie, stawały się okazją do jeszcze głębszego zacieśniania więzi między nami. Deszczowa aura za oknem nie przeszkodziła nam w czerpaniu radości z bycia razem, ten dzień był równocześnie relaksem i regeneracją sił potrzebnych do dalszego wędrowania.

17 kwietnia wyruszyliśmy na podbój nowych miejsc. Tym razem naszym celem były Gryfice i Trzebiatów, gdzie odkrywaliśmy tajemnice przeszłości w Muzeum Kolejki Wąskotorowej, wędrując malowniczymi uliczkami miasta Szlakiem Słonia, podziwiając zabytkowe baszty i mury obronne. Szlak, którym podążaliśmy, pełen był historii i niezwykłych opowieści, które sprawiły, że każdy krok był podróżą w czasie.

18 kwietnia to ostatni dzień naszej wyprawy, który spędziliśmy wędrując plażą do Dziwnówka. Pożegnanie z morzem odbyło się w czasie zachodu słońca, który na zawsze zapadnie nam w pamięć, jako niezapomniany finał naszej przygody z morzem.

Made by Arek i Dawid.

Kategoria: Aktualności, Kółko turystyczne 20-stka Data opublikowania: 22 kwietnia 2024 13:15